Uranüs-Kova

Uranüs‘ü Kova burcunda olan kişiler Zodyak’ın en özgür burçlarıdır. Açık fikirli, cömert ve nazik kişilerdir. Onların eşsiz bir hayal güçleri vardır.

Onlar için değişim kaçınılmazdır.

Tarzı: Orijinal ve anlayışlı
Özellikleri: Tedbirli ve güvenilir
Zayıflıkları: Aşırı uçlarda ve inatçı olması
Tavsiye: Bir sonuca varmadan önce insanları tanımaya zaman ver
Ünlüler: Kylie Jenner, Nelson Mandela, Frank Sinatra, Edith Piaf.

Onlar için evrim, teknolojik gelişmeler ve sosyal gelişmeler oldukça önemlidir. Eğer bir devrim olacaksa kuşkusuz onlar bunun öncüsüdür. Onlar için farklı ve yenilikçi düşünceler oldukça önemlidir.

Biraz hassas ve nostaljik olabilirler bu yüzden geleceklerine odaklanmak için geçmişte yaşamayı bırakmaları gerekmektedir. Sezgileri oldukça güçlüdür ve problemleri en uygun yöntemlerle çözmeye çalışırlar. Onlar oldukça becerikli ve naziktirler.

Onlar yaşamdaki herkesin aynı fırsatlarla karşılaşmasını isterler bu yüzden herkesin mutlu ve rahat olmasını isterler. Hümanist bir yaklaşımları vardır. Arkadaş canlısı ve cömerttirler. Oldukça konuşkandırlar, sosyalleşmeyi severler, fikirlerini paylaşmayı ve insanlara bir şeyler açıklamayı severler.

Yalnız çalışmaktan büyük keyif alırlar ancak takım çalışması aslında onlar için daha iyidir. Oldukça üretkendirler. İdeallerindeki yaşamlarını inşa etmek isterler. Sorumluluk sahibi, hırslı ve azimlidirler. Daima bir sonraki planlarını düşünürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here