ASTROLOG ÖZNUR ÖRGEV

1

981 İstanbul doğumludur. Lisan Eğitimini İstanbul Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’de tamamladı.

2009 yılında İngiltere, Londra’ya yerleşti. Evli ve iki çocuğu var.

Astrolojiye olan ilgisi ilkokul çağlarında başlamış ve o zamandan bu zamana yolunun kesiştiği, paylaşımda bulunduğu tüm eş, dost, akraba, arkadaş ve öğretmenlerinin önce simasını, sonra ismini sonra da burcunu hatırlamaktadır. 2019 yılında astroloji eğitimleri almaya başladığında astrolojinin Güneş Burcundan ibaret olmadığını keşfeder ve merakı her geçen gün artarak çoğalır. Elde ettiği verilere dayanarak, astrolojinin insanların hayatlarına ışık tutacak, onlara yol gösterecek bir hayat pusulası olduğunun farkına varmıştır.

Uzmanlık gerektiren bu alanda iyi olmak için Oğuzhan Ceyhan ve Öner Döşer gibi alanında en başarılı olan hocalardan dersler almaktır.

2019 bu yana tecrübeleri doğrultusunda, aktif bir şekilde, hiç ara vermeksizin astrolojik danışmanlık vermeye devam ediyor. Haritalarda ki farklı ruhların içine girerek onları hissetmiş, böylelikle insanlara yardım etmenin, astroloji ile farkındalık yaşamalarına vesile olmanın mutluluğunu yaşamış ve halen yaşamaktadır…

Ayrıca Pazar günleri Bizim FM Londra’da haftalık gökyüzü olaylarını yorumlamakta, Hayatını Detoksla websitesinde ise astrolojik yazıları yayımlanmaktadır.

Hayatını Detoksla yazılarına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://hayatinidetoksla.com/sisli-puslu-bir-balik-yeniayi/