Gezegen Gün ve Saatleri

Gezegenlerimizi tanıdıktan sonra şimdi hangi günü hangi gezegen yönetmekte ve o günler neler yapılması uygun nelerin yapılması uygun değil bunlara göz atalım…

PAZARTESİ – AY GÜNÜ

Ay günlerinde Geçici değişken işler, yuva, aile işleri, beslenme, kısa seyahatler, deniz seyahatleri gibi faaliyetlere uygun bir zaman dilimi yaratırlar.

Ay günü, bu yüzden pazartesi sendromu diye bir gerçeğimiz var. Ay günlerinde Geçici değişken işler, yuva, aile işleri, beslenme, kısa seyahatler, deniz seyahatleri gibi faaliyetlere uygun bir zaman dilimi yaratırlar. Ay günleri kendimizi duygusal anlamda açmak, duygularımızı ifade etmek için güzel bir gündür. Ailemizle, yuvamızla ilgilenmek, eve ait işlerle ilgilenmek içinde güzel bir gündür. Hep diyetler pazartesi başlanır ya hani, çünkü Ay vücut sıvılarını yönetir, ay günü başlayan diyetlerden daha hızlı verim alabilirsiniz bu yüzden. Ay günleri daha çok duygu bağı kurmak, duyguları güçlendirici çalışmalar yapmak içinde güzeldir. Keza deniz seyahatleri yapmak, ziyaretler gerçekleştirmek içinde ay günü idealdir. Keza temizlik yapmak, doğum yapmak, mutfak işleri ile ilgilenmek içinde idealdir.

SALI – MARS GÜNÜ

Astrolojide 2 kötücül gezegenlerden bir tanesi. Salı günleri o pazartesi rehavetini üzerimizden attığımız gündür, artık harekete geçme zamanıdır.

Mars günüdür. Astrolojide 2 kötücül gezegenlerden bir tanesi. Salı günleri o pazartesi rehavetini üzerimizden attığımız gündür, artık harekete geçme zamanıdır. Hedeflere ulaşmak için çaba sarf edilen, cesaret gerektiren işlere soyunmak, risk almak için ideal bir gündür. Salı günleri seks günüdür, bugün yapılan seks daha şehvetli ve tutkulu geçecektir. Fiziksel cesaret, saldırı, girişim, enerji, hareket gerektiren işler içinde uygundur. Kaza riski yüksek olduğundan dolayı özellikle araba kullanırken extra dikkatli olmakta yarar vardır. Yalnız bugün anlaşma yapmak için uygun değildir, anlaşmalar çabuk bozulur. Önemli toplantıları bugüne denk düşürmemekte yarar var. Bugün üstünlük kurmak, dişçiye gitmek, ameliyat olmak için uygundur. Keza spor yapmak, koşmak, vücudu harekete geçirici eylemler içinde çok uydundur.

ÇARŞAMBA – MERKÜR GÜNÜ

Her türlü bilgi ve iletişimi en aktif şekilde kullanabilir, toplantılar yapabilir, imzalar atabilir, konferans ve seminerler verebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak için uygun bir gün sayılabilir.

Merkür günüdür. Her türlü bilgi ve iletişimi en aktif şekilde kullanabilir, toplantılar yapabilir, imzalar atabilir, konferans ve seminerler verebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak için uygun bir gün sayılabilir. Keza bugün seyahatlere çıkmak, bir şeyi öğrenmeye başlamak için gayet güzeldir. İstediğimiz bilgilere çok daha rahat bir şekilde ulaşırız. Yeni projeler üretmek, sunmak, satış, pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler çalışmaları için en uygun gündür. (Çarşamba her yerde halk günü olarak geçer) Çarşamda akıl günüdür, aklınızla her türlü soruna çare bulabilirsiniz. Her türlü aklınıza gelebilecek bilgi,iletişim, haberleşme konularını bugün başlatabilirsiniz.

PERŞEMBE – JÜPİTER GÜNÜ

Bugün ticaret yapmak, alım-satım işleri ile ilgilenmek, elinizde ki bir işi geliştirmek, büyütmek için harika bir gündür. Hukuksal konularla bugün ilgilenebilirsiniz. Şans günüdür, şansınızı denemek istediğiniz konular için bugünü kullanabilirsiniz.

Jüpiter günüdür. Bugün ticaret yapmak, alım-satım işleri ile ilgilenmek, elinizde ki bir işi geliştirmek, büyütmek için harika bir gündür. Hukuksal konularla bugün ilgilenebilirsiniz. Şans günüdür, şansınızı denemek istediğiniz konular için bugünü kullanabilirsiniz. Finansal konuları düzenlemek, finansal konularla ilgili çalışmalara başlamak, bütçe yapmak içinde keza uygun gündür. Bugün affetme ve bağışlama hatta barışma günüdür, çünkü Jüpiter hoşgörü demektir. Bugün dua etmek, evrenden dileklerde bulunmak, meditatif çalışmalar yapmak, kişisel gelişimle ilgilenmek için de keza güzeldir.

CUMA – VENÜS GÜNÜ

Bugün keyfimize keyif katacak konularla ilgilenmek, flört etmek, ilişkiler başlatmak, maddi konularla ilgilenmek, tembellik yapmak, küslerle barışmak, alış-verişler yapmak, giyim, moda, kozmetikle ilgilenmek, estetik operasyonu olmak, aşkı ifade etmek, eğlenceli aktivitelere yönelmek, romantik ortamlar yaratmak için en ideal günlerden bir tanesidir.

Venüs günüdür. Bugün keyfimize keyif katacak konularla ilgilenmek, flört etmek, ilişkiler başlatmak, maddi konularla ilgilenmek, tembellik yapmak, küslerle barışmak, alış-verişler yapmak, giyim, moda, kozmetikle ilgilenmek, estetik operasyonu olmak, aşkı ifade etmek, eğlenceli aktivitelere yönelmek, romantik ortamlar yaratmak için en ideal günlerden bir tanesidir.

CUMARTESİ – SATÜRN GÜNÜ

Sakinlik ve sabır gerektiren işlerinizi bugüne bırakabilirsiniz. Yaşılarla ilgilenmek, yaşlı ziyaretleri yapmak içinde uygun bir gündür.

Satürn günüdür; engeller, kısıtlanmalar meydana gelebilir. Önemli işlerinizi bu günlerde başlamamalısınız. Bugünlerde başlayan işlerde gecikmeler, sıkıntılar, engeller, sonuçsuz kalabilir. Sakinlik ve sabır gerektiren işlerinizi bugüne bırakabilirsiniz. Yaşılarla ilgilenmek, yaşlı ziyaretleri yapmak içinde uygun bir gündür. Toprakla ilgilenmek, çiçek dikmek, ekinleri toplamak için uygun gündür. Kafa dinlemek, yalnız kalmak, geleceğe yönelik hedef ve planlar yapmanın yanı sıra ev almak- satmak için en uygun günlerden bir tanesidir.

PAZAR – GÜNEŞ GÜNÜ

Kutlamalar, partiler, organizasyonlar yapmak içinde keza seçilmesi gereken bir gündür.

Güneş günüdür. Dinlenip enerjimizi doldurmak, kişisel ihtiyaçlarımızı gidermek, motivasyonumuzu toplamak, plan ve program yapmak için çok güzel bir gündür. Kutlamalar, partiler, organizasyonlar yapmak içinde keza seçilmesi gereken bir gündür. Oyunlar oynamak, zamanı keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek, saç kestirmek ve boyatmak içinde uygun bir gündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here